Domov

Gel - laky, nová éra v lakovaní.

 

Revolučnou novinkou, ktorá prišla na trh koncom zimy a teraz začína kraľovať sú gel - laky. Špeciálne laky, ktoré boli vyvinuté na báze gélu a aplikujú sa na vlastné prírodné nechty. Ide o prelom lakovania v manikúre. Prvou a pre dámy, ktoré sa boja poškodenia vlastných nechtov gélom alebo akrylom, dôležitou správou je, že tieto unikátne laky nepoškodzujú prírodné nechty.

Na začiatku sa jemne zdrsnia nechty, aplikuje sa nekyselinová tekutina zvyšujúca priľnavosť gel - laku, potom sa nanáša samotný gel - lak, ktorý sa vytvrdzuje v UV lampe (jedná sa o podklad, farebnú vrstvu a fixáciu). Zotrie sa lepkavá vrstva (výpotok) a to je všetko. Za 15 - 20 minút máte vyzdobené (a vysušené) nechty a môžete odísť domov. Takéto lakovanie Vám vydrží 2-3 týždne bez toho, aby sa vám nejak poškodilo. Už žiadne obité končeky laku na nechtoch po 2- 3 dňoch. Gel - lak to vyriešil. Odstránenie je taktiež jednoduché. Stačí vrstvu gel - laku jemne narušiť pilníkom, aplikovať na vatu acetónový prípravok a priložiť na necht, zabaliť do alobalu a počkať 5-10 minút. Acetón gel - lak zmäkčí a ten je potom možné zlúpnuť, alebo zoškrabať pomarančovým drievkom či pusherom. Žiadne brúsenie pilníkom  - žiadne poškodzovanie nechtov.

Túto prelomovú metódu lakovania ponúkame aj u nás v salóne Monia na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča). Neváhajte a objednajte sa u nás. Tešíme sa na Vás.

 
Výsledky losovania.
<<Pause>>
 1. registracia

  Stačí sa zaregistrovať!
  Ak budete mať šťastie budete vylosovaný práve Vy. Losovanie každý mesiac.


 2. 06 /2013 p. Skupilová

  07/2013  p. Pavlíková

  08/2013  p. Balaďová

  09/2013  biigmirarobins

  10/2013  p.Hladová

  11/2013 Smile

  12/2013 Smile

   


  New layer...

Oddychujte v Tatrách

Luxusný hotel na Štrbskom Plese. Vychutnajte si čaro Tatier.

apartman-strbske-pleso-hotel-crocus

Apartmán vo Veľkej Lomnici.

Hľadať