Domov

J&T GOLF CUP - boli sme pri tom.

Dňa 17.09.2011 sa na golfovom ihrisku Alpinka Košice konal  golfový turnaj - J&T GOLF CUP. Turnaj organizovaný pre uzatvorenú spoločnosť trval 4 hodiny a ako doplňujúci program najmä pre nehráčov boli poskytnuté wellness a beauty služby. Aj my sme boli pri tom a ponúkli sme  rôzne varianty úpravy rúk a nechtov - manikúru.Väčšinou sa jednako o klasické lakovanie,francúzsku manikúru, japonskú alebo lakovanie novinkou, gel-lakom. Verím, že prítomné dámy boli spokojné a my sa uvidíme opäť u nás v salóne Monia alebo na nejakom golfovom turnaji.

 

 

 

Magnetické laky - jednoduchá dokonalosť.

 

 

Nudí Vás francúzska manikúra, máte dosť klasiky? Vyskúšajte unikátne a trendové magnetické zdobenie. Vaša manikúra razom získa šmrnc, Vaše nechty budú neprehliadnuteľné! Jedinečné magnetické laky zabezpečia dokonalú a zaujímavú výzdobu pre Vaše ruky.

Laky obsahujú kovové pigmenty. Nanášajú sa v jednej hrubšej vrstve a po priložení špeciálneho magnetu k nechtu (3-4 mm od nechta) vytvoria pravidelný  vzor (dostupné sú vzory hviezda a prúžky). Jednoduché a pritom fascinujúce lakovanie, ktoré zvládnete aj vy doma.

 

foto: by Alessandro

Magnetické laky ponúkame aj u nás, v salóne Monia na sídlisku Dargovských hrdinov – Furča.

 

Praskajúce – krakelovacie laky.

 

 

Chcete byť kráľovnou letných párty, ste rada stredobodom pozornosti alebo jednoducho prišiel čas na zmenu? Vyskúšajte novinku tohto leta  praskajúce – krakelovacie laky. Vytvoria neopakovateľný dizajn na Vašich nechtoch. Široká kombinovateľnosť  farieb zaručuje manikúru, pri ktorej sa určite nebudete nudiť. Jednoduchá aplikácia na umelé alebo prírodné nechty vytvorí za pár minút rôznorodé a trendové obrazce. S praskajúcimi lakmi budete jednoducho in.

S týmito lakmi sa stretnete aj u nás v salóne Monia na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča). Neváhajte a objednajte sa.  Tešíme sa na Vás.


 

Gel - laky, nová éra v lakovaní.

 

Revolučnou novinkou, ktorá prišla na trh koncom zimy a teraz začína kraľovať sú gel - laky. Špeciálne laky, ktoré boli vyvinuté na báze gélu a aplikujú sa na vlastné prírodné nechty. Ide o prelom lakovania v manikúre. Prvou a pre dámy, ktoré sa boja poškodenia vlastných nechtov gélom alebo akrylom, dôležitou správou je, že tieto unikátne laky nepoškodzujú prírodné nechty.

Na začiatku sa jemne zdrsnia nechty, aplikuje sa nekyselinová tekutina zvyšujúca priľnavosť gel - laku, potom sa nanáša samotný gel - lak, ktorý sa vytvrdzuje v UV lampe (jedná sa o podklad, farebnú vrstvu a fixáciu). Zotrie sa lepkavá vrstva (výpotok) a to je všetko. Za 15 - 20 minút máte vyzdobené (a vysušené) nechty a môžete odísť domov. Takéto lakovanie Vám vydrží 2-3 týždne bez toho, aby sa vám nejak poškodilo. Už žiadne obité končeky laku na nechtoch po 2- 3 dňoch. Gel - lak to vyriešil. Odstránenie je taktiež jednoduché. Stačí vrstvu gel - laku jemne narušiť pilníkom, aplikovať na vatu acetónový prípravok a priložiť na necht, zabaliť do alobalu a počkať 5-10 minút. Acetón gel - lak zmäkčí a ten je potom možné zlúpnuť, alebo zoškrabať pomarančovým drievkom či pusherom. Žiadne brúsenie pilníkom  - žiadne poškodzovanie nechtov.

Túto prelomovú metódu lakovania ponúkame aj u nás v salóne Monia na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča). Neváhajte a objednajte sa u nás. Tešíme sa na Vás.

 

Jarné trendy v manikúre.

 

Trendy jari sú jasné. Inklinuje sa k zdržanlivejším farbám: hlboké tmavé odtiene, klasické tmavé červené, nenápadné matové variácie rúžovej, zlatej, modrej  a fialovej. Vracajú sa kovové farby nechtov z 80.tych rokov, blýskavé zlaté a strieborné.

Čo sa týka odtieňa, tradičná je zhoda farieb rúžu a laku na nechty. Kým pominulé roky sa kládol dôraz na súlad farieb laku a oblečenia, teraz je to inak. Dôležité je zjednotiť laky a doplnky (či už strieborné alebo zlaté).

Je potrebné dodržiavať pravidlo, čím neobyčajnejší lak, tým musí byť úprava nechtov (manikúra) perfektne urobená. Netreba zabúdať, že pri tmavších lakoch je vidieť každú chybičku. Tmavé a jasne červené lakovanie sezóny, dobre vyzerá len na krátkych upravených nechtoch.

 
Výsledky losovania.
<<Pause>>
 1. registracia

  Stačí sa zaregistrovať!
  Ak budete mať šťastie budete vylosovaný práve Vy. Losovanie každý mesiac.


 2. 06 /2013 p. Skupilová

  07/2013  p. Pavlíková

  08/2013  p. Balaďová

  09/2013  biigmirarobins

  10/2013  p.Hladová

  11/2013 Smile

  12/2013 Smile

   


  New layer...

Oddychujte v Tatrách

Luxusný hotel na Štrbskom Plese. Vychutnajte si čaro Tatier.

apartman-strbske-pleso-hotel-crocus

Apartmán vo Veľkej Lomnici.

Hľadať