Domov

Pedikúra Košice už pozná svojich výhercov.

Veľká súťaž o pobyt v 4*hoteli na Štrbskom plese skončila!

Silvester nám nepriniesol len ukončenie roka, ale aj ukončenie našej veľkej súťaže za rok 2010.  Ale nezúfajte! Tí čo sa nestihli zapojiť minulý rok, budú mať šancu tento rok. Pretože rôzne súťaže a akcie budú u nás prebiehať počas celého roka. Stačí sa zaregistrovať a budete informovaný, či práve nejaká nezačala, aby ste sa mohli zapojiť.

Zúčasniť sa našej súťaže mohol každý zákazník.Po zrátaní bodov už poznáme výsledky a prví piati výhercovia sú už známi.

 1. cena - víkendový pobyt pre 2 osoby v luxusnom hoteli v  hodnote 200 EUR

          - p. Hóková - 271,5  bodov

 1. cena - elektrická masážna vanička na nohy v hodnote 35 EUR

          - p. Heretová - 152,5  bodov

 1. cena - rýchlovarná konvica v hodnote 20 EUR

          - p. Lorincová - 137,5  bodov

 1. cena - darčeková poukážka v hodnote 15 EUR

          - p. Cverňáková - 123,5  bodov

 1. cena - darčeková poukážka v hodnote 10 EUR

          - p. Kastalová - 122,8  bodov

Ostatní súťažiaci získavajú:

Pri získaní minimálne 10 bodov (napr. 1 pedikúra) dostanete zdarma kozmetiku (krémy na ruky, nohy, alebo iné ošetrujúce prípravky).

O výhru sa môžete prihlásiť do 2 mesiacov od ukončenia súťaže.

Všetkým výhercom blahoželáme!

POZOR!!!

Ukončením súťaže sa naše obdarovávanie nekončí! Každý mesiac môžete u nás nájsť nové akcie a zľavy. Buďte informovaní a zaregistrujte sa na www.pedikurakosice.sk .

Budú Vám zasielané informácie o našich aktuálnych ponukách a pripravovaných súťažiach. Každý mesiac sú novo zaregistrovaní návštevníci salóna zaradení do zlosovania o darčekové poukážky, ktoré môžu využiť na všetky naše ponúkané služby – pedikúra, manikúra, nechtový dizajn a iné.

 

Pedikúra Košice, Nechtový dizajn, manikúra.

Niet škaredých žien. Sú len ženy, ktoré nevedia, ako byť krásnymi.
Ninon de l'Enclo

Informácie, novinky, akcie z oblasti manikúry, pedikúry a nechtového dizajnu (designu ), máte možnosť sledovať pomocou internetu na tomto webe. Pre našich zákazníkov a to nie len z Košíc sme pripravili túto stránku, aby mali možnosť získať komplexné informácie o danej problematike ale aj službách priamo z pohodlia domova.  Aj týmto spôsobom chceme byť bližšie k ľuďom, ktorí hľadajú informácie ohľadom produktov a služieb týkajúcich sa ošetrenia rúk a nôh.

Pedikúru, manikúru, nechtový dizajn Košice , masáže, či parafínové zábaly rúk a nôh

to všetko nájdete v salóne Monia na sídlisku Dargovských hrdinov – Furči.

Zaregistrujte sa už teraz na našej hlavnej stránke pedikúra Košice. Využite zľavy, súťažte o hodnotné ceny. Navštívte nás a  zbavte sa svojich problémov. Príďte a vyskúšajte nami ponúkané služby, radi Vás privítame.

 

Vianoce sa blížia.

Čo nevidieť, Vianoce sú za dverami a väčšinu z nás čaká klasický predvianočný stres a zhon. Kupovanie darčekov pre rodinu a známych dokáže niektorých z nás pekne ,,vynervovať“, najmä pokiaľ nevieme, čo dotyčným osobám podarovať. Pokiaľ Vás nič nenapadá, máme pre Vás ponuku. Možno by Vaši blízky ocenili darček v podobe určitej služby. Vhod by im mohla prísť pedikúra s masážou a parafínovým zábalom alebo manikúra, či nové gélové nechty. V našom salóne je možné kúpiť darčekové poukážky v hodnote 10, 15 alebo 20 Eur, ktoré môžu využiť na všetky naše ponúkané služby. Ďalšou možnosťou je zakúpenie 10 vstupovej permanentky na pedikúru. Pokiaľ sa Vám takáto možnosť obdarovania pozdáva, navštívte nás v našom salóne Monia na sídlisku Dargovských hrdinov.

Posledná úprava (Streda, 05 Január 2011 19:02)

 

Fialová na nechtoch je stále in.

 fialove-nechtyZdá sa že fialová farba bude kraľovať v oblasti nail designu až do konca roka. Povolená je však aj vínovočervená, či francúzska manikúra. U neviest prirodzene jemná, no na večerné príležitosti a iné akcie, môžeme povoliť uzdu svojej fantázie a špičky nechtov ozdobiť ľubovoľnými aj výraznými odtieňmi. Čo sa týka tvaru, ruky by mali zdobiť špicaté nechty no prípustné sú aj oblé tvary, hranaté nie sú práve v móde. Tento trend sa drží už o d začiatku roka. Zo svojej skúsenosti však musím povedať, že napriek nastolenému štýlu, máloktorá zákazníčka preferuje špicatý tvar gélových nechtov. Väčšina ostala verná ,,neaktuálnym“ hranatým. Nie vždy to čo je práve v móde, je aj to najlepšie. Kľudne ostaňte pri Vašich starých ,,nemoderných nechtoch“. Najdôležitejšie je, aby Vaše ruky boli upravené a vy ste sa cítila príjemne.

Posledná úprava (Streda, 09 Marec 2011 21:22)

 

S koncom leta pedikúra nekončí!

S príchodom leta sa mnohí z nás začali zaujímať aj o svoje nohy. S príchodom chladnejšieho obdobia však tento záujem upadá. Starostlivosť o nohy sa odsúva na druhé miesto a to je chyba. Práve počas leta dostali naše nohy najviac zabrať. Veď málokto nechodil v sandálikoch alebo šľapkách, či dokonca bosý.

Práve teraz po tomto období si Vaše nohy opäť zaslúžia pedikúru. Pokožka je vysušená, a preto jej treba pomôcť, aby sa znova zregenerovala. Peeling nôh, masáže ale aj parafínové zábaly k tomu dopomôžu. Prekrvia, zvlhčia a zvláčnia Vaše nohy. Budete sa cítiť oddýchnuto a sviežo.

To všetko nájdete aj v našom salóne Monia -pedikúra Košice na sídlisku Dargovských hrdinov. Neváhajte a navštívte nás. Vaše nohy si to zaslúžia.

Posledná úprava (Pondelok, 20 December 2010 08:02)

 
Výsledky losovania.
<<Pause>>
 1. registracia

  Stačí sa zaregistrovať!
  Ak budete mať šťastie budete vylosovaný práve Vy. Losovanie každý mesiac.


 2. 06 /2013 p. Skupilová

  07/2013  p. Pavlíková

  08/2013  p. Balaďová

  09/2013  biigmirarobins

  10/2013  p.Hladová

  11/2013 Smile

  12/2013 Smile

   


  New layer...

Oddychujte v Tatrách

Luxusný hotel na Štrbskom Plese. Vychutnajte si čaro Tatier.

apartman-strbske-pleso-hotel-crocus

Apartmán vo Veľkej Lomnici.

Hľadať