Domov

S koncom leta pedikúra nekončí!

S príchodom leta sa mnohí z nás začali zaujímať aj o svoje nohy. S príchodom chladnejšieho obdobia však tento záujem upadá. Starostlivosť o nohy sa odsúva na druhé miesto a to je chyba. Práve počas leta dostali naše nohy najviac zabrať. Veď málokto nechodil v sandálikoch alebo šľapkách, či dokonca bosý.

Práve teraz po tomto období si Vaše nohy opäť zaslúžia pedikúru. Pokožka je vysušená, a preto jej treba pomôcť, aby sa znova zregenerovala. Peeling nôh, masáže ale aj parafínové zábaly k tomu dopomôžu. Prekrvia, zvlhčia a zvláčnia Vaše nohy. Budete sa cítiť oddýchnuto a sviežo.

To všetko nájdete aj v našom salóne Monia -pedikúra Košice na sídlisku Dargovských hrdinov. Neváhajte a navštívte nás. Vaše nohy si to zaslúžia.

Posledná úprava (Pondelok, 20 December 2010 08:02)

 

Prišlo leto, pozor na plesne!

Konečne prišlo leto tak ako sa patrí a my máme na výber, či sa  schladíme v bazéne na kúpaliskách alebo v chládku stromov pri turistike. Ale pozor! V prvom, i v druhom prípade na nás okrem lúčov slnka číhajú aj iné nepríjemnosti, ktoré nám dokážu pekne skomplikovať život. Jednou z nich sú aj plesňové ochorenia kože a nechtov.

Posledná úprava (Piatok, 07 Január 2011 13:20)

Čítať celý článok...

 
Výsledky losovania.
<<Pause>>
 1. registracia

  Stačí sa zaregistrovať!
  Ak budete mať šťastie budete vylosovaný práve Vy. Losovanie každý mesiac.


 2. 06 /2013 p. Skupilová

  07/2013  p. Pavlíková

  08/2013  p. Balaďová

  09/2013  biigmirarobins

  10/2013  p.Hladová

  11/2013 Smile

  12/2013 Smile

   


  New layer...

Oddychujte v Tatrách

Luxusný hotel na Štrbskom Plese. Vychutnajte si čaro Tatier.

apartman-strbske-pleso-hotel-crocus

Apartmán vo Veľkej Lomnici.

Hľadať